כריתת עץ דקל בהרצליה

✔️ שירותי כריתת עץ דקל בהרצליה!

✅ מומחים בכריתת כל סוגי העצים

✔️ לכל סוגי המגזרים – פרטי / מוסדי.

✅ ייעוץ טלפוני עם כורת מומחה ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן!

✅ להצעת מחיר לכריתת עץ דקל בהרצליה:

התקשרו עכשיו לאומן הגיזום: 077-9976330

כריתת עץ דקל בהרצליה

כריתת עץ דקל בהרצליה משאירים למקצוענים ביותר!

אומן הגיזום היא חברה וותיקה בשוק שמבצעת כבר 15 שנה עבודות של כריתת עץ דקל בהרצליה כמו גם עבודות גיזום, עקירת עצים וכריתה של עצים בכל רחבי הארץ. אנחנו עובדים עם כולם. החל מחברות גדולות במשק וכלה באנשים פרטיים.

אנחנו מאמינים במתן שירותי גיזום מקצועי ומיומן במחירים המשתלמים ביותר מתוך ניסיון אמיתי לתת תמורה הולמת עבור הלקוח. כריתת דקלים בהרצליה היא לא פעולה שניתן להשאיר לחובבנים, מדובר על עבודה מורכבת שדורשת את המיכשור המתאים ואת הגוזמים הטובים ביותר.

מתי יש לבצע כריתת דקלים בהרצליה?

כריתת עץ דקל בהרצליה היא לא פעולה פשוטה ולא משהו שעושים כלאחר יד. קודם כל צריך להבחין בין מקרים בהם כריתת עצי דקל נערכת בבית פרטי ובין מקרים של כריתת דקלים במטע בהרצליה. אבל בגדול תהליך של כריתת דקלים הוא תהליך שמתרחש כאשר מתרחשים המקרים הבאים.

  1. עבור מענה אסתטי: כריתת עץ דקל בהרצליה בבית פרטי הוא לעיתים כתוצאה מהניסיון לייצר מרחב אסתטי. שימו לב כי לעיתים הבירוקרטיה עבור מתן אישור לתהליך של כריתת עץ דקל בבית פרטי עלולה להיות מעט מורכבת, על כך נדבר בהרחבה ממש כאן בהמשך.
  2. מטעמי בטיחות: כריתת עץ דקל בבית פרטי בהרצליה הוא לפעמים מתוך הניסיון להגן על בני הבית. אלו יכולים להיות ילדים קטנים שאנחנו רוצים להגן עליהם מפני עץ הדקל הקוצני ולעיתים הסיבה היא בשל האופן בו אותו עץ דקל צמח כאשר הפתרון הטוב ביותר הוא כריתת דקלים שתאפשר הגנה על בני הבית.
  3. כאשר רוצים לבצע הרחבה או כאשר העץ פוגע ביסודות של מערכות תשתית שונות ברחבי הבית: כריתת עץ דקל בהרצליה היא לא פעם מתוך הניסיון למנוע התפשטות של שורשים שעלולים לפגוע בתשתיות של הבית. לעיתים הבעיה היא בענפים שפשוט צומחים גבוה מדי ופוגעים באיכות החיים של בני הבית או של השכנים. גם במקרים הללו, כריתת עצי דקל היא ככל הנראה הפתרון הטוב ביותר בסופו של דבר.
 

חדקונית הדקל והנזקים שהיא עושה

חדקונית הדקל היא לא אחת הופכת להיות הטריגר שמוביל לתהליך של כריתת עצי דקל בהרצליה באופן מקצועי. חדקונית הדקל היא חרק קטן שמייצר חורים בתוך העץ. לאט לאט החרק פשוט מזיק לשלד של העץ מה שעלול להוביל לקריסה שלו. לא פעם, במידה והמזיק התפשט במידה רבה התשובה הטובה ביותר לכך תהיה כריתת עצי דקל שתאפשר הגנה על העוברים ושבים מפני המפגע הבטיחותי. לא רק זה אלא שבמקרים הללו, כריתת עצי דקל בהרצליה היא ככל הנראה הפתרון הטוב ביותר עבור הגנה על מטע עצי דקל במידה והמזיק החל להתפשט.

חשוב לזכור כי בדרך כלל הנזקים של חדקונית הדקל מביאים קודם כל לנפילה של צמרת העץ ולאחר מכן של חלקים נוספים של אותו הדקל. כך שהרבה פעמים ישנם סימנים מקדימים לכך שמתרחש משהו שלא כשורה. שימו לב לכך ועשו את המהלכים הנדרשים כדי להבטיח כי חדקונית הדקל לא תהפוך למפגע בטיחותי של ממש וכי תהליך של כריתת עצי דקל תפתור את הבעיה מבעוד מועד.

האם מותר לעקור עץ דקל?

לפני שאנחנו דנים בשאלה איך כורתים עץ דקל בהרצליה, חשוב להגיד כי כריתת עצי דקל או כריתת עצים בכללי היא לא פעולה שכל אחד יכול לעשות באופן אוטומטי. כריתת עץ תמר בהרצליה היא פעולה עליה יש לקבל את האישורים המתאימים ממי שנקרא 'פקיד היערות'. החוק בישראל קובע כי כל עץ שהגובה שלו עולה על שני מטרים הוא אילן מוגן מה שמכתיב למעשה כי כריתת עצי דקל היא פעולה שצריך לקבל עליה אישור.

הרבה פעמים, במידה וניתן להוכיח כי מדובר על אילן שמהווה ממש מפגע בטיחותי או כזה שפוגע באיכות החיים של המתגוררים לידו, זו לא בעיה לקבל אישור עבור כריתת עצים או עקירת עצים. אבל אתם צריכים לקחת בחשבון כי מדובר בכל מקרה על תהליך שכולל לא מעט בירוקרטיה.

אחרי ביצוע של כריתת עץ דקל בהרצליה צריך לפנות את הפסולת

כריתת עצי דקל בהרצליה היא עבודה מורכבת ולעיתים מסוכנת. שכן אנחנו מדברים על עץ מלא חלקים שיכולים לדקור ולפגוע במי שמנסה לטפל בעץ. לכן, חשוב לא פחות מתהליך ההוצאה לפועל של כריתת עצי דקל, לוודא שבאמת יש מי שיפנה את אותם עצי דקל. שימו לב כי אתם יוצרים קשר עם הרשות המוניציפלית האחראית על השטח שלכם כדי לוודא שיש מי שיכול לאסוף את השאריות של הגזע שנותר מאחור.

איך מבצעים כריתת עץ דקל בהרצליה?

מה שצריך לדעת הוא שבמקרה של כריתת עצי דקל בהרצליה אנחנו מדברים על אתגר כפול. מצד אחד אנחנו מדברים על עץ שאין לאורכו נקודות אחיזה. כלומר, אין לנו איך להחזיק בעץ בעת השימוש בכלים מתקדמים שיאפשרו כריתת עצי דקל. מהצד השני, מדובר על עבודה שהרבה פעמים צריכה להתבצע בגובה, הרי עצי דקל הם בהחלט עצים גבוהים באופן יחסי.

מכאן שתהליך של כריתת עץ דקל בהרצליה היא פעולה שלעיתים דורשת שימוש במנוף על מנת שנוכל להגיע אל הגובה המתאים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. כריתת עצי דקל בהרצליה היא עבודה לא פשוטה אבל בידיים של אנשי מקצוע מיומנים ניתן למצוא פתרון. חשוב לזכור כי בכל פעם המענה אותו יש לתת הוא קצת אחר.

לעיתים אנחנו מדברים על פעולה של כריתת עץ דקל גבוה במיוחד, לעיתים מדובר על עץ שפשוט צמח באמצע חלקה בעלת צמחייה עבותה. כלומר, אין ממש נוסחה שמאפשרת לנו להגיד באופן חד משמעי איך בדיוק מבצעים בכל פעם תהליך של כריתת עצי דקל בהרצליה. אבל אנחנו כן יכולים להעיד כי בעזרת מכשור מתאים ניתן להתגבר על מרבית המקרים בהצלחה.

כריתת עצי דקל יכולה להתבצע בידי מי שיש לו את הרישיון המתאים

תהליך כריתת עצי דקל בהרצליה הוא תהליך שמופקד בידי מי שיש להם את הרישיון המתאים עבור כריתת עצי דקל בלבד. שכן, כאמור, אנחנו מדברים על תהליך מורכב שלא כל אחד יכול לבצע ומכאן שמדובר על אתגר השמור לאלו שמבינים בתחום ויכולים לתת לכם את המענה המלא ויש להם את האישורים הדרושים ממשרד העבודה כמו גם את הביטוחים הנדרשים לשם כך.

כריתת עץ דקל בהרצליה מחיר – איך הוא נקבע?

עלות כריתת עץ דקל בהרצליה משתנה בהתאם למקרה. כאשר מדובר על מקרים מורכבים יותר העלות של העבודה עולה בהתאם. עלות כריתת עץ דקל בשרון והאיזור היא כמובן לא משהו שאנחנו יכולים להגיד באופן מוחלט בלי להסתכל על המקרה באופן ספציפי, אבל מה שחשוב לזכור הוא שהתהליך של כריתת עצי דקל לעיתים הופך זול יותר במידה ואנחנו מדברים על עבודה בהיקף רחב יותר שכוללת ביצוע פעולות נוספות.

לשירותי כריתת דקלים בהרצליה אנחנו כאן באומן הגיזום בשבילכם

נשמח לעזור לכם ולבצע עבורכם כריתת עצי דקל בהרצליה באופן מקצועי ואמין. אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו בכל שעה כדי לקבל את המענה הדרוש לכם עבור תהליך שלם של כריתת עצי דקל מקצועית בהרצליה. אנחנו מחכים לכם כאן עם הכלים המקצועיים ורוצים לעמוד לרשותכם.

אל תתמהמהו, דברו איתנו עוד היום או השאירו פנייה באתר לתיאום מועד עבור כריתת עצי דקל.

מה היה לנו עד עכשיו?

כל אדם, בעל עסק או רשות המעוניינים לכרות עץ או מחוייבים להגיש בקשה לכריתה/העתקה של העץ לאחד מפקידי היערות של הקק"ל אשר ידון בבקשה ויחליט לגביה תוך 21 יום.

עליכם לזכור כי על פי החוק אסור לבצע כריתה של עץ בבית פרטי על ידי מי שהוא לא בעל רישיון לכריתת עצים לכן חשוב מאוד להיעזר באנשי המקצוע המתאימים ולבצע את ההוראות על פי הספר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שירותים נוספים שלנו
המלצות וחוות דעת
ליאל נחמני
ליאל נחמני
תל אביב
קרא עוד
מקצוענים אמיתיים! עשו עבודה מצוינת ויעילה תוך כדי הסבר על הפעולות שביצעו. הגיעו בזמן ואחרי גמר העבודה ניקו וסידרו והשאירו את המקום נקים, אני מאוד מרוצה.
ישראל פרץ
ישראל פרץ
אשדוד
קרא עוד
אומן העיצוב נתן שירות יוצא מהכלל! החל משיחת הטלפון בה ניסה להבין מה אנחנו צריכים, העבודה המסודרת והנקייה, היחס האישי, והמחיר סביר מאוד, שירות מקצועי ואמין. נותן תחושה שאתה בידיים טובות. ממליץ בחום ובאהבה.
לאה מוסקוביץ
לאה מוסקוביץ
קריית אונו
קרא עוד
היינו צריכים לבצע גיזום של עץ בגובה 15 מ' בבניין שלנו. היה בסדר גמור, בא בזמן, היה אדיב, נחמד אבל העיקר שהוא עבד טוב בצורה מקצועית. הוא השאיר אחריו שטח נקי ומסודר, אנחנו מאוד מרוצים! גם המחיר היה סביר. הכל הלך מצוין!
אלה גבריאלי
אלה גבריאלי
ראשון לציון
קרא עוד
היה פשוט אלוף עולם! הכי טוב שיכול להיות, חברות אחרות נתנו מחיר בשמיים לגיזום עץ דקל ואמרו שזה עבודה מסובכת של כמה ימים, ואומן העיצוב נתן מחיר מצוין וסביר וסיים תוך כמה שעות. צנוע, אכפתי, ישר, מקצועי בטירוף. עשה עבודה שהייתי בהלם. אני מכירה הרבה בעלי מקצוע אבל באמת שהוא כמה רמות מעל.
יאיר שליו
יאיר שליו
אשקלון
קרא עוד
הוזמן בעקבות הצורך בכריתת עצי דקל בחזית הבניין. מקסים! ביצע את העבודה במקצועיות ובפחות מחצי בהשוואה להצעת המחיר של גוזם עצים אחר.
דוד זילברשטיין
דוד זילברשטיין
הוד השרון
קרא עוד
העבודה בוצעה בזהירות, במקצועיות, בדייקנות, באדיבות ובמתן הסברים . הגיע עם מנוף לאבטח את העץ שלא ייפול על הצד. המחיר היה הוגן ואני בהחלט ממליץ עליו בחום!
נווה מינץ
נווה מינץ
הרצליה
קרא עוד
הגיע לצורך כריתת עץ אליקטפוס גבוה. מדובר בעץ מאוד גדול ומסוכן שגדל עקום לאורך השנים, הכל היה מבולגן ונכנסו בו עטלפים. עשה עבודה נהדרת, היה יוצא מן הכלל ולקח מחיר הוגן. ממליצה באהבה.
הקודם
הבא
צור קשר עם גוזם מומחה

מחפשים שירותי כריתת עץ דקל? מלאו את הפרטים וקבלו הצעה מגוזם מומחה

5/5
שירותים נוספים באיזור
איזורי שירות נוספים
5/5 - (28 דירוגים)